Lidé

Kuba

Narodil jsem se v blízkosti Krkonoš, usměrňován zdejším lidem, objímán zdejší krajinou, načež vzděláván v herectví v Praze, které mě oslovilo svou hravostí a volností, což mě dále vedlo ke studiím příbuzných oborů (umělecká terapie, dramatická výchova, divadelní improvizace apod.), především pak ke všemožným způsobům dolování sebe sama, abych se při všech těch vzletech a pádech opřel o obyčejnou práci dělníka v zemědělství, prodejce knih, řidiče zásobovače, poštovního doručovatele, sociálního pracovníka a všelijakou jinou činnost, kdy poslední roky působím v divadle v Uhříněvsi mimo jiné jako pedagog volného času pro děti a mládež, kde snoubím povolání a zábavu v jedno.
Dále mě baví zpěv a hra na hudební nástroje, zbožňuju volný pohyb, přírodu i prostotu lidí, užívám si maličkosti, kreativní jízdu, co lze vnášet nejen do psaní, ale myslím, že dost již bylo životopisných výčtů, poněvadž je živoucí, vlídným citem zalévaná, všemi živly ošlehaná, naše Jungle kvetoucí. Váš bambus!

Marcela

Můj velmi blízký vztah k přírodě a láska k dětem vedli spolu s osudovými životními událostmi k dozrání myšlenky založení lesní školky. Mé tři děti, dnes již školního věku, mi ukázaly, že není potřeba je vést a řídit dle představ dospělých. Stačí je doprovázet a nechat je rozvíjet se svou vlastní cestou a nechat je tvořit si svou osobnost.
Mám za sebou roční stáž na americké střední škole a tříleté studium pedagogického oboru tělesné výchovy a zeměpisu v Praze.
Ráda cestuji, vábí mě moře, hory, historie, ale stačí mi projít se jen lesem po okolí a naslouchat tichu a klidu, které nabízí. Mám ráda sport, u kterého se uvolním, nadýchám a protáhnu své tělo. Jako bývalá závodnice v rychlobruslení na krátké dráze podporuji nejen dětskou hravost a zdravou soutěživost, ale především příjemné zážitky při pohybu. Tímto směrem jsem několik let vedla dětské kroužky bruslení a všeobecné zdatnosti. Mou velkou zálibou je také tvořivost, kreslení, hravá práce s přírodními materiály a práce na zahrádce. Ráda sdílím činnost a nápady s dětmi, těší mě pozorovat jejich radost v očích.

Roman

Narodil jsem se pod horami. Tedy jsem odmala vyrůstal v přírodě. Mám k ní blízko. Příroda je posvátný dotek umění, které provází celý můj život. Vystudoval jsem v Praze Konzervatoř Jaroslava Ježka. Už před jejím dokončením jsem se začal potloukat po jevištích různých divadel. Mojí domovskou scénou je divadlo Kalich, stejně četně mě můžete vídat i v divadle Karlín, v Divadle Radka Brzobohatého, aj. Čas od času si z prken, co znamenají svět, odskočím před kameru, ať už do seriálu, nebo filmu. To vše, abych se pak mohl vracet domů za mojí rodinou, ženou a dvěma dětmi. Od doby, co jsem otec, se potýkám s každodenní sebereflexí a snahou co nejlépe vychovávat a nekazit mé děti. Je mi ctí, že mohu stát u zrodu této JUNGLE, která si klade za hlavní myšlenku to samé. Dát svobodu, prostor bezpečí, sebevyjádření a pravé hodnoty života.

Míša

Jsem holka ze sídliště. O to více jsem se v dospělosti chtěla uchýlit na vesnici, kde má každý dům svojí Jungli. Odjakživa miluju kreativitu, divadlo a celkově umění, které mě naštěstí i živí. Hraju na čtyřech pražských scénách (Divadlo Kalich, Národní divadlo, Divadlo Na Vinohradech, Divadlo Bez Zábradlí) a zároveň natáčím televizní seriály a pracuju v dalších uměleckých sférách. A do toho mám dva skvělý kluky, kteří jsou stejně svobodní a divocí jako já. Jako my. Jako Jungle.